TY NEJLEPŠÍ GENETIKY PRO VÁS PŘÍMO OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH PRODUCENTŮ KONOPNÝCH SEMEN

Originální sběratelská karta jako dárek ke každému balení

DUTCH PASSION

DUTCH PASSION JE JEDNOU Z NEJSTARŠÍCH SVĚTOVÝCH BANK KONOPNÝCH SEMEN, ZALOŽENA V ROCE 1987 V AMSTERDAMU. ZAKLADATEL DP HENK VAN DALEN BYL PRVNÍM, KDO V DEVADESÁTÝCH LETECH 20. STOLETÍ PŘIVEDL NA SVĚTLO SVĚTA FEMINIZOVANÁ SEMENA. DP NABÍZÍ ŘADU PŮVODNÍCH KLASICKÝCH GENETIK, STEJNĚ JAKO NĚKTERÉ Z NEJLEPŠÍCH NOVÝCH ODRŮD, Z NICHŽ MNOHÉ JSOU K DISPOZICI I V REGULÁRNÍ VARIANTĚ. ÚSPĚCH SPOLEČNOSTI DUTCH PASSION BYL POSTAVEN NA TŘECH DŮLEŽITÝCH PRINCIPECH. ZA PRVÉ SHROMAŽĎOVAT A ŠLECHTIT NEJLEPŠÍ GENETIKY, ZA DRUHÉ POKRAČOVAT V PRŮKOPNICTVÍ INOVACÍ A ZA TŘETÍ NABÍZET ZÁKAZNÍKŮM TY NEJLEPŠÍ SLUŽBY. DUTCH PASSION JE SYNONYMEM PRO SKUTEČNOU VÁŠEŇ!

Fast Buds

Během posledního desetiletí tým profesionálů z Fast Buds tvrdě pracoval na vytvoření samonakvétacích genetik té nejvyšší kvality a dá se říct, že se jim skutečně podařilo nastavit nový standard pro samonakvétací odrůdy. Fast Buds jsou hrdými majiteli několika ocenění z mezinárodních cannabis cupů a věříme, že se jejich vitrína trofejí zaplní velmi rychle.

Ripper Seeds

Ripper Seeds jsou více než 20 let tvůrci těch nejlepších genetik, doprovázených dokonalým marketingem v podobě jejich nezaměnitelné grafiky. Tito mistři v oboru získaly více než 80 ocenění na prestižních cannabis cupECH po celém světě, a pokud budou pokračovat stejným tempem, brzy určitě překročí stovku!

Medical Seeds

Tuto španělskou super seed banku s více než 100 oceněními založil Javier Ruan v roce 2005. Je to jedna z těch, kde si můžete být jisti, že genetika pochází z rukou velmi zkušeného breedera. Společnost Medical Seeds klade velký důraz na vysokou kvalitu svých produktů, která zajišťuje mimořádnou stabilitu a uniformitu fenotypů.

PARADISE SEEDS

PARADISE SEEDS ZALOŽIL V ROCE 1994 V AMSTERDAMU LEGENDÁRNÍ BREEDER LUC KROL. LUC BYL VŽDY VELMI ANGAŽOVANÝM ŠLECHTITELEM A I DÍKY PRŮKOPNÍKŮM JAKO JE ON, SE HOLANDSKÉ KONOPÍ STALO NEJLEPŠÍM NA SVĚTĚ. VĚTŠINA ODRŮD JSOU SILNÉ A VITÁLNÍ F1 HYBRIDY, KTERÉ JSOU VÝSLEDKEM KŘÍŽENÍ STABILNÍCH GENETIK. VÍCE NEŽ 25 OCENĚNÍ V NĚKOLIKA CANNABIS CUPECH OD ROKU 1999 A SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI PO CELÉM SVĚTĚ, JSOU DŮKAZEM TOHO, ŽE KVALITA, KTEROU JEJICH NÁKUPEM ZÍSKÁTE, JE JEDNA Z NEJVYŠŠÍCH NA TRHU. PARADISE SEEDS JSOU “REAL DEAL”!

R-KIEM Seeds

R-KIEM JE TÝM PĚSTITELŮ A ŠLECHTITELŮ S NÁRODNÍM I MEZINÁRODNÍM RENOMÉ, KTERÝ VZNIKL V ROCE 1998 V BARCELONĚ. JEJICH HLAVNÍM CÍLEM BYLO VŽDY ZACHOVÁNÍ GENETIKY ŠLECHTĚNÍM A VÝVOJEM NOVÝCH HYBRIDŮ A POLYHYBRIDŮ. VŠECHNA SEMENA JSOU RUČNĚ SBÍRÁNA ZA PŘÍSNÉ KONTROLY TEPLOTY A VLHKOSTI, COŽ ZARUČUJE NEJLEPŠÍ VÝBĚR PRODUKTŮ. VÝVOJ A KONZERVACE SEMEN R-KIEM SE PROVÁDÍ 100% ZA POMOCÍ TECHNIK ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ.

Barney’s Farm

Jednu z nejstarších seedbank na světě založil roku 1986 Derry Brett. Barney’s Farm od té doby vyhrála více než 40 Cannabis Cupů a získala mezinárodní ceny za vysokou kvalitu a stabilitu svých konopných semínek. Navzdory historii trvající téměř 30 let se popularita Barney’s Farm nikdy nesnížila.

Sweet Seeds

Sweet Seeds je seedbanka specializovaná na výběr, konzervaci a šlechtění nových, vysoce kvalitních feminizovaných a samonakvétacích hybridů konopí. Semena od Sweet Seeds procházejí přísným procesem výběru a balí se jen ta nejlepší semínka.

Silent Seeds

Znovuzrození bájného fénixe! Breedeři společnosti Dinafem se vrátili silnější a moudřejší, aby znovu naplnili sbírky svých věrných fanoušků. Veškerou svou práci dělají s jasně definovaným cílem, produkovat odrůdy vynikající kvality a genetické stability s pečlivě vybraným terpenovým a kanabinoidním profilem, odlišným od ostatních. Sami říkají o svých záměrech, že posláním společnosti Silent Seeds je nabídnout vám nezapomenutelnou cestu do světa konopí 21. století.