O nás

Co Čech, to sběratel!

Všichni to známe a kdo tvrdí, že ne, tak sbírá dodnes. Samozřejmě i já jsem jako malej kluk propadl týhle vášni, a tak se mi nakupily krabice plný céček, známek, hokejových kartiček, samolepek palic z filtrů, kterýma byly svýho času vytapetovaný všechny stěny pokojíku, protože ty se přeci musely hned někam nalepit jako a jak šel čas a člověk stárnul, krabice se postupně přesunuly na půdu a mě oslovilo konopí.

Ovšem netrvalo dlouho a začala se ve mně zase probouzet sběratelská touha, a tak jsem si jednou řekl, že by bylo zajímavý vytvořit sběratelskou kolekci toho nejlepšího, co světový trh nabízí. Spojil jsem tak dvě moje největší vášně a zužitkoval dlouholetý zkušenosti.

Nebyl bych to já, abych myšlenku nezkusil zrealizovat…no a tady je! Tady je Phenomen Collection. Výběr prvotřídních odrůd v podobě sběratelských kartiček originálního designu s krátkou charakteristikou. Oslovil jsem jen ty nejlepší, abych vám nabídl unikátní možnost užít si tuhle fenomenální kolekci, vychutnat našeho páva a zase se ve vzpomínkách vrátit aspoň na chvíli zpátky do doby plných krabic a polepených pokojíků.